Dostęp bezprzewodowy i Eduroam

Instrukcje i informacje Pobierz instrukcję
Certyfikat p12 – pobieranie z eKonto - pracownicy uczelni

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można pobrać certyfikat p12. Wersja certyfikatu dla pracowników uczelni

Pobierz plik .pdf
Certyfikat p12 – pobieranie z eKonto - doktoranci / studenci

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można pobrać certyfikat p12. Wersja certyfikatu dla doktorantów/studentów

Pobierz plik .pdf
Windows 10

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows 10.

Pobierz plik .pdf
Windows 8

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows 8.

Pobierz plik .pdf
Windows Vista/7

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows Vista oraz Windows 7.

Pobierz plik .pdf
Windows XP

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows XP.

Pobierz plik .pdf
Windows Phone

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Windows Phone.

Pobierz plik .pdf
Android

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Android.

Pobierz plik .pdf
OS X

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system OS X 10.10 Yosemite.

Pobierz plik .pdf
iOS

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system iOS.

Pobierz plik .pdf
Linux

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować siec eduroam na urządzeniach opartych o system typu Linux.

Pobierz plik .pdf
Linux/NetworkManager

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Linux z wykorzystaniem narzędzia NetworkManager.

Pobierz plik .pdf
Linux/Wicd

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Linux z wykorzystaniem narzędzia Wicd.

Pobierz plik .pdf
Symbian

W załączonym pliku znajduje się instrukcja, przy pomocy której można skonfigurować sieć eduroam na urządzeniach opartych o system Symbian.

Pobierz plik .pdf