Nowość

Utrudnienia w dostępie do systemu eStudent w dniach 3-4.09.2011

Dział Technologii Informacyjnych informuje, że z powodu wyłączenia prądu na terenie kampusu Piotrowo w dniach 3-4.09.2011 usługa konta studenckiego (wraz z usługami towarzyszącymi) będzie niedostępna.

eAnkieta - system elektronicznego ankietowania zajęć dydaktycznych

W semestrze letnim roku akademickiego 2009/10 udostępniono dla studentów wszystkich wydziałów Politechniki Poznańskiej system eAnkieta. System umożliwia ocenę zajęć dydaktycznych oraz prowadzących zajęcia.

Informacje o e-koncie studenckim (e-student)

Każdy student Politechniki Poznańskiej otrzymuje do swojej dyspozycji przez cały okres trwania studiów miejsce na swoją stronę osobistą oraz skrzynkę e-mail w domenie student.put.poznan.pl. Aktywacji dokonuje się tylko raz na całe studia i można to zrobić w Biurze Obsługi Sieciowej Studenta.

Dostęp do poczty Politechniki Poznańskiej tylko poprzez protokoły szyfrowane

Dział Obsługi i Eksploatacji informuje, że komunikacja z serwerami pocztowymi Politechniki Poznańskiej za pomocą programów pocztowych (m.in. Mozilla Thunderbird, Microsoft Outlook, program Poczta na Android, itp.) odbywa się poprzez protokoły szyfrowane.

Nowe garaże rowerowe

Informujemy, iż od dnia 12.06.2017 r. zostaną uruchomione dwa dodatkowe garaże rowerowe dla studentów oraz pracowników Politechniki Poznańskiej.

W dniach 1-3 maja biuro BOSS nieczynne

Dział Obsługi i Eksploatacji informuje, że w dniach 1-3 maja biuro BOSS będzie nieczynne.

Przerwy w działaniu serwisu www.put.poznan.pl

Dział Obsługi i Eksploatacji uprzejmie informuje, że w dniu 30.03.2017 (czwartek) w godz. 23.00 - 23.30 wystąpią kilkuminutowe przerwy w działaniu serwisu https://www.put.poznan.pl.

Zmiana serwera osobistych stron studenckich WWW

Dział Obsługi i Eksploatacji informuje, że w związku z aktualizacją serwera studenckiego dorado.student.put.poznan.pl zmianie ulegają adresy osobistych studenckich stron WWW.

Dnia 24.11.2016 biuro BOSS będzie nieczynne

Dział Obsługi i Eksploatacji informuje, że dnia 24.11.2016 biuro BOSS będzie nieczynne.

Dnia 31 października biuro BOSS nieczynne

Dział Obsługi i Eksploatacji informuje, że dnia 31 października 2016 biuro BOSS będzie nieczynne.

Subskrybuj zawartość