Parking dla studentów i doktorantów PP (Kampus Piotrowo)

Informacja ważna do: Mon, 31/12/2018

Informujemy, iż od dnia 26.09.2015 wjazd na Parking przy ulicy Berdychowo (za budynkiem Wydziału Technologii Chemicznej) będzie możliwy jedynie za pomocą ważnej legitymacji studenckiej oraz doktoranckiej.

Obecnie w fazie testowej został uruchomiony system analizujący zajętość parkingu. W przypadku przekroczenia zadanej liczby miejsc postojowych, system automatycznie blokuje czytnik wjazdowy oraz wyświetla informacje „ZAJĘTY” na tablicy LED (przed szlabanem wjazdowym).

Uprawnieni do korzystania z parkingu są wszyscy studenci, doktoranci oraz pracownicy Politechniki Poznańskiej. Uprawnienia zostały automatycznie przyznane dla powyższych użytkowników bez konieczności dodatkowych zgłoszeń w systemie eKD.

W przypadku braku dostępu do parkingu (zapala się czerwona dioda) w pierwszej kolejności należy sprawdzić status karty logując się do systemu eKD, pod adres https://ekd.put.poznan.pl. Jeśli status karty jest inny niż „aktywna”, należy się zgłosić do swojego macierzystego dziekanatu w celu wyjaśnienia statusu karty. W innym przypadku, należy wysłać zgłoszenie pod adres kontrola.dostepu@put.poznan.pl z podaniem następujących danych:

 1. imię,
 2. nazwisko,
 3. nr albumu,
 4. opisać problem z podaniem:
  1. miejsca,
  2. daty,
  3. godziny,
  4. zachowaniem czytnika przy zbliżeniiu do niego karty (np. brak reakcji lub zapala się pomarańczowa dioda i słychać pojedynczy, krótki sygnał dźwiękowy).