W jaki sposób mogę uzyskać dostęp do MSDN AA?

Uprzejmie informujemy, że od 3 października 2011 zmianie ulega sposób uwierzytelniania w serwisach ELMS (e-academy License Management System) programu licencyjnego MSDN Academic Alliance. Uwierzytelnianie będzie od tego dnia realizowane przez serwis eLogin w ramach systemu eProgramy. Aby zalogować się do serwisu ELMS należy:

  • zalogować się do serwisu eLogin,
  • w serwisie eLogin, spośród dostępnych systemów wybrać system eProgramy,
  • w systemie eProgramy, wybrać z menu pozycję *MSDN AcademicAlliance*, a następnie przycisk *Przejdź do serwisu* przy wybranym wydziale.

lub

  • wejść na stronę http://msdnaa.put.poznan.pl/ i wybrać wydział,
  • kliknąć odsyłacz *Sign In*,
  • zalogować się w serwisie eLogin i poczekać na zakończenie procesu uwierzytelniania.

Jako nazwę użytkownika (username) wpisujemy uczelniany adres e-mail a jako hasło - hasło do poczty (eKonta).

Problemy dotyczące działania serwisów ELMS poszczególnych wydziałów można zgłaszać korzystając z formularza dostępnego po zalogowaniu w serwisie eProgramy, wybraniu z menu pozycji MSDN Academic Alliance, a następnie klikając przycisk Zgłoś problem przy wybranym wydziale.

Ewentualne błędy działania lub inne uwagi dotyczące działania systemu eProgramy, należy zgłaszać używając formularza zgłoszenia uwag dostępnego po zalogowaniu w systemie pod przyciskiem Zgłoś uwagę w górnej, prawej części strony. Alternatywnie, zgłoszenie można wysłać na adres esupport@put.poznan.pl.

W celu uzyskania pomocy odnośnie nowego sposobu logowania do serwisów MSDN AA, należy kontaktować się drogą mailową z adresem support@student.put.poznan.pl.